• uukgkg
E   X   P   E   D   I   C   E
A  C  O  N  C  A  G  U  A
Fotky a videa se pripravují 

   A  M  E  R  I  K  O  U
N A   M A Š I N Á C H 
po legendární "Route66" 
HLEDÁME DALŠÍ ÚČASTNÍKY

Děje se kolem nás

Roztoč Globus na Facebooku.

Anketa

Nahrávám...

02.05.2013 Zahájení provozu stránek www.RoztocGlobus.cz

02.05.2013 | rubrika: Ostatní | počet přečtení: 1283 | komentářů: 0 (přidat)

Zahájení provozu stránek www.RoztocGlobus.cz

Dnes byl zahájen zkušební provoz těchto stránek. Není to však konečná verze a tímto bych se chtěl i omluvit, webmaster to se mnou opravdu nemá jednoduchý, pořád si něco nového vymejšlím :) ...ale ani já s ním né, furt na mě nemá čas :)


Stránky vznikly na popud mého okolí, které často se slovy "...a kdy uvidíme fotky z toho a toho" a "jaká byla tamta akce", nebo "...proč nehodíš fotky na facebook", atd. Facebook nemám a bojím se, že bych nad ním furt seděl :), tak jsem zvolil tuto možnost. ...a teď furt sedím nad tímhle :)
Nyní se musí na stránkách vychytat ještě nějaký chyby, které to tam hází, doplnit ještě nějaké věci, které schází, vymyslet logo, dále blbne anketa, nefunguje diskuze a komentáře k článkům, potřeba je to doladit i barevně a v záhlaví se mi nelíbí přišpendlenej papírek - to až se všechno webmaster Otto dozví, tak už mě asi zabije...?! :)
...no a samozřejmě nejvíc práce zabere tam naházet veškeré fotky, které kolikrát budu i muset naskenovat, protože nejsou v digitální podobě, naházet články, atd., atd.... A vzhledem k tomu, že není moc času, tak to budu pravděpodobně doplňovat hodně pomalu. Uvidíme.
Proto, neváhejte ani vy a přispějte na stránky svým cestopisem, fotkama, nebo pořádanou akcí. Pro více info piště na soukup@roztocglobus.cz nebo napište vzkaz ZDE.