• uukgkg
E   X   P   E   D   I   C   E
A  C  O  N  C  A  G  U  A
Fotky a videa se pripravují 

   A  M  E  R  I  K  O  U
N A   M A Š I N Á C H 
po legendární "Route66" 
HLEDÁME DALŠÍ ÚČASTNÍKY

Děje se kolem nás

Roztoč Globus na Facebooku.

Anketa

Nahrávám...

Video: Horská výzva - Krušné hory 2015 - 64km

26.08.2015 | rubrika: Film & video | počet přečtení: 1380 | komentářů: 0 (přidat)

Video: Horská výzva - Krušné hory 2015 - 64km

  Krátké video z 64km procházky s Vencou Klímou a Viktorem Kroupou, po Krušných horách. Konáno v rámci Horské výzvy, pořádané firmou RockPoint.


 V konečné tříčlenné sestavě jsme to nakonec i přes pár "klopýtnutí" dali. A o to byla v cíli větší radost. Pro Viktora to byl rekord a můžeme si zapsat né jen 64km, ale cca 69km. Prostě jsme se párkrát zakecali, nevnímali okolní značení trasy a pár kiláků si zašli :)

 Zároveň ještě jednou gratulujeme našim kamarádům Gabče a Petrovi, kteří ve své kategorii 16km vyhráli. Dva týdny potom běželi (poběží) pětadevadesátikilometrovou Beskydskou sedmičku, tak se tentokrát šetřili :)

 

Video ke shlédnutí ZDE.

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Napsáno před akcí: 

Prozatím jdeme z původních osmi zájemců pouze v pěti - Viktor Kroupa, Venca Klíma a já, jsme si nejdříve říkali, že v tomhle vedru bohatě postačí "poloviční" sedmatřicítka, ...ale... - nakonec půjdeme tu nejdelší 64km :) Péťa Jánský s Gabčou, která je po vyléčení kyčle, tak poběží šestnáctku.

 Původně byla registrace vyhlášena jen do 27.7., pak se toto téma na stránkách nějak vypařilo (alespoň já to tam nemůžu najít), tak v případě nemožnosti zaregistrování se na místě, vyrazíme na vlastní pěst po stejné trase.

 Pro Viktora to bude osobní rekord, tak doufám, že to dáme :)

 

 Na každé trase jsou různé kategorie - muži, ženy, mix a stále oblíbenější dogtrekking (muži, ženy).

 

 Více informací na stránkách RockPoint-HorskáVýzva2015